islandia przewodnik pinkwart

Wyjedź z nami na niezapomnianą wyprawę. Poznawaj świat z autorami National Geographic i specjalistami od Islandii z oficjalnym certyfikatem Iceland Tourism Authority. Daj się poprowadzić naszym przewodnikom – ludziom z pasją i energią, którzy znają swoje destynacje od podszewki.

Najnowsze artykuły

+44 7 448 133 234
+44 7 448 999 884
office@thebluemermaidtravel.com

Wyspy Owcze – Islandia – Wycieczki na Wyspy Owcze – Wycieczki na Islandię

Organizujemy wycieczki na Islandię i wycieczki na Wyspy Owcze. Islandia to nasza pasja.

Organizatorami wycieczek na Islandię są Magdalena i Sergiusz Pinkwart – podróżnicy, piloci wycieczek, autorzy przewodników National Geographic, laureaci Nagrody Magellana. Twórcy audycji turystycznej „Dziecko w drodze” i bloga o rodzinnym podróżowaniu dzieckowdrodze.com. Certyfikowani specjaliści w dziedzinie organizowania wypraw na Islandię (oficjalny certyfikat przyznany przez Iceland Tourism Authority).

Zapraszamy na pełne emocji wycieczki na Islandię, fascynujące wyprawy na Wyspy Owcze. A także kulturowe wyprawy do Maroka i beztroski wypoczynek na Malcie.

Zajmujemy się organizacją turystyki już w drugim pokoleniu. Naszą pasją są wycieczki na Islandię. Podczas naszych wycieczek pokazujemy starannie wyselekcjonowane z miejscowymi przewodnikami miejsca i atrakcje. Program naszych wycieczek jest bogaty, żeby wrażenia były intensywne, a niezwykłe wspomnienia pozostały na zawsze. A ceny są niskie, bo to rodzinne biuro podróży, w którym wszystko robimy sami.

Jako specjaliści i promotorzy rodzinnej turystyki jesteśmy również autorami unikalnych na rynku ofert wycieczek na Islandię z dziećmi. Nowe szlaki testujemy razem z sześcioletnim Wilhelmem, który odwiedził już ponad 30 krajów i półtoraroczną Larą, która ma na koncie piętnaście krajów. Islandia z dzieckiem to nasz sztandarowy program rodzinnych wycieczek na Islandię.

Legitymujemy się państwowymi uprawnieniami pilota wycieczek zagranicznych oraz licencjonowanego przewodnika miejskiego. Ukończyliśmy oficjalny, zakończony egzaminem kurs Iceland Specialist Program prowadzony przez państwowy organ promocji turystyki, Iceland Tourism Authority. Legitymujemy się oficjalnym certyfikatem Inspired by Iceland Specialist. Dzięki temu organizujemy jeszcze lepsze wycieczki na Islandię.

Od lat pracujemy także jako dziennikarze turystyczni w prasie, radiu i telewizji. Nasze relacje z podróży można czytać m.in. w magazynach: National Geographic Traveler, Harpers Bazaar, Read&Fly Magazine, La Vie Magazine, Viva!, All Inclusive Magazine i wielu innych. Kilkukrotnie zostaliśmy laureatami nagrody za najlepsze publikacje turystyczne przyznawanej przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Podróżników Globtroter.

You don't have permission to register