Warning: session_start(): open(/home/klient.dhosting.pl/magdap/.tmp//sess_6c5c53abc3b92f8764b6b0c854113e78, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/magdap/thebluemermaidtravel.com/public_html/wp-content/plugins/select-tours/post-types/tours/lib/booking-handler.php on line 74

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/klient.dhosting.pl/magdap/thebluemermaidtravel.com/public_html/wp-content/plugins/select-tours/post-types/tours/lib/booking-handler.php:74) in /home/klient.dhosting.pl/magdap/thebluemermaidtravel.com/public_html/wp-content/plugins/select-tours/post-types/tours/lib/booking-handler.php on line 74
O nas – The Blue Mermaid Travel
islandia przewodnik pinkwart

Wyjedź z nami na niezapomnianą wyprawę. Poznawaj świat z autorami National Geographic i specjalistami od Islandii z oficjalnym certyfikatem Iceland Tourism Authority. Daj się poprowadzić naszym przewodnikom – ludziom z pasją i energią, którzy znają swoje destynacje od podszewki.

Najnowsze artykuły

+44 7 448 133 234
+44 7 448 999 884
office@thebluemermaidtravel.com

O nas

jokulsarlon sergiusz pinkwart
Sergiusz Pinkwart prowadzi wyprawy The Blue Mermaid Travel.

Twórcy biura wypraw The Blue Mermaid Travel
Magdalena i Sergiusz Pinkwart – podróżnicy, autorzy przewodników National Geographic, założyciele biura The Blue Mermaid Travel, stworzyli zespół świetnych pilotów i przewodników, z pasją pokazujących naszym podróżnikom najpiękniejsze, bliskie sobie miejsca na ziemi na Islandii, Wyspach Owczych i Grenlandii. Pracujemy w branży turystycznej już w drugim pokoleniu. Turystykę mamy we krwi. Organizujemy wyprawy do krajów nordyckich i innych bliskich nam krajów. Czyli do miejsc na świecie, które dobrze znamy i bardzo lubimy. Nie jeździmy wszędzie, lecz specjalizujemy się w kilku wyselekcjonowanych kierunkach. Dzięki temu wiemy, jakimi prawami rządzi się dane miejsce, jak bezpiecznie się po nim poruszać, śledzimy nowości, znajdujemy okazje, i możemy zaprosić Państwa do wspólnej podróży przetartymi przez nas szlakami.

Jakość to najlepszy biznes plan

Jesteśmy obecni na wszystkich najważniejszych imprezach turystycznych w Polsce i za granicą. Jesteśmy uczestnikami, a często także prelegentami największych Międzynarodowych Targów Turystycznych oraz konferencji turystycznych. Dla nas w turystyce najważniejsze są dwie rzeczy. Po pierwsze – podczas przygotowania wyprawy – przewidywanie o dwa kroki do przodu i dbałość o bezpieczeństwo. Wszystko po to, żebyście Państwo czuli, że na urlopie to wreszcie nie Wy musicie się martwić i myśleć o wszystkim, ale ktoś robi to za Was. Po drugie – już podczas realizacji wyprawy – profesjonalizm ale i przyjacielskie, życzliwe podejście. Jesteśmy razem przez kilka dni, tworzymy zgraną drużynę, która ma na wyjeździe jak najwięcej skorzystać, wypocząć, oderwać się od codzienności, dobrze się bawić i powrócić do domu z wrażeniami, które na długo pozostaną w pamięci. 

blue mermaid travel magdalena pinkwart
Magdalena Pinkwart odpowiada za rezerwacje i koordynację.

Zespół The Blue Mermaid Travel
To specjaliści z wieloletnim stażem, ludzie z pasją, którzy kochają pokazywać świat. Wśród naszych przewodników są fotograf i znawca Afryki Dominik Skurzak, właściciel biura wypraw do Afryki Africa Point. Autorka pierwszego polskiego przewodnika ilustrowanego po Wyspach Owczych, a także pierwsza i jedyna licencjonowana polska przewodniczka na archipelagu Sabina Poulsen, a także doskonali przewodnicy i znawcy Islandii, Aleksandra i Piotr Juczcic, autorzy bloga Z Archiwum Podróżnika. Nasi piloci to absolwenci szkoleń zakończonych egzaminem państwowym na licencję pilota wycieczek zagraniczych i przewodnika. Nasze wycieczki prowadzą piloci, z którymi współpracujemy od lat, i którzy doskonale sprawdzili się już w wielu sytuacjach. To także wyjątkowi ludzie, którzy znają destynację od podszewki – spędzają tam dużą część roku, lub mieszkają na co dzień.  

zespół the blue mermaid travel
Sergiusz Pinkwart i zespół The Blue Mermaid Travel na naszym stoisku na międzynarodowych targach turystycznych World Travel Show.
Magdalena i Sergiusz Pinkwart z dziećmi Wilhelmem i Larą w telewizji.

Dziennikarze i podróżnicy

Nasza działalność w turystyce odbywa się na wielu polach. Poza organizowaniem wyjazdów jesteśmy autorami przewodników National Geographic, za które otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Magellana. Nasze relacje z podróży można czytać m.in. w magazynach: National Geographic Traveler, Harpers Bazaar, La Vie Magazine, Viva! i wielu innych. Od lat jesteśmy także zapraszani do radia i telewizji jako eksperci w dziedzinie turystyki. Kilkukrotnie zostaliśmy laureatami nagrody za najlepsze publikacje turystyczne przyznawanej przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Podróżników Globtroter.

Wydajemy portal turystyczny i magazyn Read&Fly Magazine, od 7 lat prowadzimy także bloga o podróżach z dziećmi Keep Calm and Travel, na którym opisujemy nasze podróże, testujemy miejsca przyjazne dzieciom i zamieszczamy praktyczne porady. Dlatego w The Blue Mermaid Travel mamy także specjalne programy dedykowane małym podróżnikom, w których plan zwiedzania jest bogaty i ciekawy, ale podporządkowany bezpieczeństwu i komfortowi najmłodszych turystów.

Zapraszamy na wyjazdy z The Blue Mermaid Travel!

You don't have permission to register

Warning: Unknown: open(/home/klient.dhosting.pl/magdap/.tmp//sess_6c5c53abc3b92f8764b6b0c854113e78, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/klient.dhosting.pl/magdap/.tmp/) in Unknown on line 0