islandia przewodnik pinkwart

Wyjedź z nami na niezapomnianą wyprawę. Poznawaj świat z autorami National Geographic i specjalistami od Islandii z oficjalnym certyfikatem Iceland Tourism Authority. Daj się poprowadzić naszym przewodnikom – ludziom z pasją i energią, którzy znają swoje destynacje od podszewki.

Najnowsze artykuły

+44 7 448 133 234
+44 7 448 999 884
office@thebluemermaidtravel.com
liverpool wycieczka śladami the beatles

Liverpool – wycieczka śladami Beatlesów

Liverpool – wycieczka śladami Beatlesów

Poznaj fascynujące, wielokulturowe miasto podczas jednodniowego programu Liverpool wycieczka śladami Beatlesów. Odwiedź historyczne zabytki i odkryj legendę najsłynniejszego zespołu świata. Zobacz, gdzie John Lennon i Paul McCartney chodzili do szkoły i poznaj klub muzyczny, w którym rozpoczęła się legenda The Beatles. Odkryj miejsca ukryte przed turystami, takie jak ulubiony pub Lennona, który odwiedzał, zanim stał się sławny i w którym zawsze zamawiał Black Velvet. Co to takiego? Wybierz się na wycieczkę z nami i poznaj mnóstwo anegdot o najsłynniejszym zespole wszech czasów.

Przewodnik po Liverpoolu pokaże Wam najważniejsze miejsca związane z historią tego wielowiekowego portu. Podczas zwiedzania miasta legendarnych Beatelsów odkryjemy Waterfront – jeden z najpiękniejszych w Wielkiej Brytanii – z wpisanym na listę UNESCO Albert Dock. Zobaczymy Pier Head z zabytkowymi budynkami, jak słynny Liver Building czy historyczną siedzibę kompanii do której należał Titanic. Obejrzymy pomnik The Beatles i największe w UK centrum handlowe w unikatowej zabudowie – Liverpool One. Przespacerujemy się reprezentacyjną Church Street i odwiedzimy najstarsze w Europie China Town z największą poza Chinami Chińską Bramą. Zobaczymy jedną z największych katedr na świecie i pójdziemy na spacer do legendarnego Cavern Quarter – miejsca, gdzie zaczęła się historia The Beatles.

Dla chętnych możliwość zorganizowania wizyty w legendarnym Cavern Club gdzie zaczęła się kariera Czwórki z Liverpoolu, rejs statkiem po rzece Mersey, możliwość zakupów w Liverpool ONE i w sklepie z pamiątkami Beatlesów lub wizyta w Muzeum The Beatles.

Liverpool – wycieczka śladami Beatlesów – 400 GBP/grupa (do 8 osób)
W cenie:
Transfer grupy z lotniska Johna Lennona w Liverpoolu
Welcome drink – ulubiony koktajl Johna Lennona
4-godzinne zwiedzanie miasta z przewodnikiem
Tradycyjny brytyjski lunch – fish&chips

Zarezerwuj termin: office@thebluemermaidtravel.com albo zadzwoń: Magda: +48 606 241 382, Sergiusz: +44 7 448 999 884

Przeczytaj więcej o szlaku The Beatles w Liverpoolu:

liverpool wycieczka śladami the beatles

Historyczne puby Liverpoolu – zwiedzanie i degustacja

Dajemy Ci wyjątkowe doświadczenie odwiedzenia historycznych pubów Liverpoolu w towarzystwie lokalnego przewodnika, który zdradzi Ci ich niesamowite sekrety i przedstawi słynną brytyjską kulturę pubową. To nie tylko pub-crawl, ale także spacer po historycznych zakątkach miasta. Przewodnik opowie najważniejsze wydarzenia z historii Liverpoolu, ciekawostki o życiu w mieście i będzie lokalnym kompanem w pubie. W cenę wycieczki wliczona jest degustacja piw.

Ominiemy typowe miejsca turystyczne i pokażemy Wam puby, które uwielbiają Liverpoolczycy. Po drodze połączymy pub-crawl z odrobiną historii i zabytków. Odwiedzicie pub, w którym John Lennon lubił chodzić na drinka, najpiękniej zdobiony pub w Wielkiej Brytanii i miejsce, które jest arcydziełem architektury w stylu wiktoriańskim. Zobaczycie lokal, w którym mówi się, że Adolf Hitler chodził na piwo, podczas jego sekretnego pobytu w Liverpoolu, oraz legendarny pub, w którym sir Paul McCartney grał koncert w słynnym „Carpool Karaoke”. Będziecie mieli okazję spróbować tradycyjnych piw w wyjątkowej atmosferze i porozmawiać z naszym przewodnikiem o historii Liverpoolu i doświadczeniu życia w mieście The Beatles.

Wycieczka z przewodnikiem do 3 godzinZwiedzanie 3 wybranych pubów Degustacja lokalnych piw (3 napoje na osobę w cenie wycieczki) – 55 GBP/osoba – grupa do 8 osób

Zarezerwuj termin: office@thebluemermaidtravel.com albo zadzwoń: Magda: +48 606 241 382, Sergiusz: +44 7 448 999 884

Sprawdź także nasze wycieczki na Islandię i na Wyspy Owcze.

You don't have permission to register