islandia przewodnik pinkwart

Wyjedź z nami na niezapomnianą wyprawę. Poznawaj świat z autorami National Geographic i specjalistami od Islandii z oficjalnym certyfikatem Iceland Tourism Authority. Daj się poprowadzić naszym przewodnikom – ludziom z pasją i energią, którzy znają swoje destynacje od podszewki.

Najnowsze artykuły

+44 7 448 133 234
+44 7 448 999 884
office@thebluemermaidtravel.com
islandia wycieczka w prezencie voucher

Islandia: wycieczka w prezencie – podaruj bliskim podróż życia

Islandia to kraj, który jest bardzo wysoko na liście marzeń podróżników. Dlatego przygotowaliśmy wyjątkowy voucher – Islandia: wycieczka w prezencie.

ISLANDIA: WYCIECZKA W PREZENCIE to voucher na wyprawę Islandia Classic: dookoła wyspy w wyjątkowej, niższej cenie i wspaniały pomysł na prezent dla ukochanej osoby. W ten sposób dajesz obdarowanemu radość dwa razy – podczas wręczania podarunku, a potem podczas niezapomnianej podróży na Islandię. Nasze wyprawy na Islandię są zaprojektowane przez najlepszych pilotów i lokalnych przewodników. Kupując voucher ISLANDIA: WYCIECZKA W PREZENCIE za wyprawę zapłacisz o 500 zł taniej.

Obdarowana osoba będzie miała aż 24 miesiące na wykorzystanie vouchera na wycieczkę. Możesz także podarować swoim bliskim voucher do wykorzystania na naszą wyprawę na Islandię lub Wyspy Owcze o wartości 1000, 2000 lub 5000 zł.

Przygotujemy dla Ciebie elegancki voucher ISLANDIA: WYCIECZKA W PREZENCIE, który przyślemy do Ciebie kurierem. Zgodnie z nordyckim stylem życia i islandzkim minimalizmem, voucher będzie zapakowany w ekologicznym pudełku wyściełanym naturalnymi, pachnącymi świętami gałązkami iglastymi, opakowany w eko-papier.

Na wyprawach Blue Mermaid Travel priorytetem są bezpieczeństwo i komfort naszych Uczestników, ale w tak trudnym dla wszystkich podróżników czasie, dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo jest szczególnie ważna. Dlatego na bieżąco śledzimy komunikaty z ministerstw zdrowia krajów do których podróżujemy, jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi partnerami na miejscu i reagujemy natychmiast. Dodatkowo każdego z naszych uczestników obejmujemy ubezpieczeniem COVID-19, które pokrywa koszty leczenia w związku z COVID-19.

To będzie absolutnie wyjątkowy prezent od Ciebie!

Jak kupić voucher ISLANDIA: WYCIECZKA W PREZENCIE?

  1. Wybierz wzór vouchera (V1, V2 lub V3)
  2. Na adres office@thebluemermaidtravel.com prześlij dane osoby, którą chcesz obdarować, czyli jej imię i nazwisko, a także adres (Twój lub tej osoby), na który mamy wysłać paczkę
  3. Dokonaj wpłaty na podane przez nas w mailu zwrotnym konto
  4. W ciągu maksymalnie trzech dni roboczych od zaksięgowania wpłaty prześlemy do ciebie kurierem wydrukowany i podpisany voucher.
  5. Ciesz się radością w oczach Twoich bliskich.

Voucher ISL1

Voucher ISL2

Voucher ISL3

You don't have permission to register