islandia przewodnik pinkwart

Wyjedź z nami na niezapomnianą wyprawę. Poznawaj świat z autorami National Geographic i specjalistami od Islandii z oficjalnym certyfikatem Iceland Tourism Authority. Daj się poprowadzić naszym przewodnikom – ludziom z pasją i energią, którzy znają swoje destynacje od podszewki.

Najnowsze artykuły

+48 606 241 382
+44 7 448 999 884
office@thebluemermaidtravel.com
islandia self drive

Islandia – wycieczka Self Drive

Jak wyglądają u nas wyjazdy Islandia Self Drive? Warto sprawdzić, bo wybierając taką opcję możesz naprawdę sporo zaoszczędzić!


Przede wszystkim podczas wyjazdu Islandia Self Drive my ogarniamy i opłacamy dla Was wszystkie rezerwacje na trasie – hotele, transport, zwiedzanie. Poza tym robimy rezerwacje wybranych przez Was atrakcji fakultatywnych typu rejs w poszukiwaniu wielorybów, Laguna Lodowcowa, Blue Lagoon, tunel lodowy, wycieczka do wnętrza wulkanu, tunel lawowy, muzea etc. Atrakcje fakultatywne można zobaczyć tutaj: WYCIECZKI FAKULTATYWNE ISLANDIA

Do tego dajemy szacunkowe informacje ile będzie kosztować benzyna, opłaty drogowe, parkingi etc. To jest oczywiście zmienna, która zależy od Waszej intensywności zwiedzania i chęci obejrzenia dodatkowych atrakcji ponad program. Przygotujemy dla Was także insider’s guide, gdzie będą informacje np. gdzie można pojechać skrótem albo zaparkować za darmo w turystycznych miejscach.

najlepsze atrakcje na islandii


Poza tym przygotowujemy na Waszą wyprawę indywidualny przewodnik po Islandii z mapą – e-booka, w którym będą informacje o odwiedzanych miejscach a także informacje praktyczne – którędy jechać, gdzie skręcić, ile czasu zajmuje trekking do danej atrakcji, jak się ubrać w dane miejsce etc. Islandia nie jest łatwa do czytania z samego Google Maps, jest wiele dróg widocznych na mapie, na które nie wjedzie auto inne niż 4×4 i można, jadąc pozornym skrótem, trafić na nieprzejezdną drogę albo utopić auto w rzece – trzeba wiedzieć którędy i jak bezpiecznie dojechać – my Was będziemy przez te meandry prowadzić.

Jesteśmy w kontakcie – na miesiąc przed wyjazdem dostajecie od nas List Pilota – praktyczne informacje o Islandii w danym czasie, informacje jaka będzie pogoda, jak przygotować się na wyjazd, jak i co spakować, przypomnienie o wyrobieniu kart EKUZ czy sprawdzeniu ważności paszportu. Na tydzień przed wyjazdem spotykamy się na zoomie żeby omówić plan wyprawy i odpowiedzieć na wszystkie pytania. No i przez cały czas trwania wyprawy jesteśmy pod telefonem alarmowym.

Napisz do nas i zapytaj o program Islandia – wycieczka self drive.

Wolisz klasyczną wycieczkę z przewodnikiem Islandia Classic wokół wyspy lub Islandia PREMIUM.

You don't have permission to register