Warning: session_start(): open(/home/klient.dhosting.pl/magdap/.tmp//sess_8f625107209a6022eee6a5e0429b0654, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/magdap/thebluemermaidtravel.com/public_html/wp-content/plugins/select-tours/post-types/tours/lib/booking-handler.php on line 74

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/klient.dhosting.pl/magdap/thebluemermaidtravel.com/public_html/wp-content/plugins/select-tours/post-types/tours/lib/booking-handler.php:74) in /home/klient.dhosting.pl/magdap/thebluemermaidtravel.com/public_html/wp-content/plugins/select-tours/post-types/tours/lib/booking-handler.php on line 74
Przewodnicy The Blue Mermaid Travel – The Blue Mermaid Travel
islandia przewodnik pinkwart

Wyjedź z nami na niezapomnianą wyprawę. Poznawaj świat z autorami National Geographic i specjalistami od Islandii z oficjalnym certyfikatem Iceland Tourism Authority. Daj się poprowadzić naszym przewodnikom – ludziom z pasją i energią, którzy znają swoje destynacje od podszewki.

Najnowsze artykuły

+44 7 448 133 234
+44 7 448 999 884
office@thebluemermaidtravel.com

Przewodnicy The Blue Mermaid Travel

Magda Pinkwart

Magdalena Pinkwart
Dziennikarka, autorka przewodników turystycznych i książek dla dzieci. Laureatka Nagrody Magellana. Licencjonowana przewodniczka i pilotka wycieczek. Ekspert w radiu i TV w dziedzinie turystyki, redaktor naczelna Read&Fly Magazine. Założycielka biura podróży The Blue Mermaid Travel. Kocha kraje nordyckie i nietypowe kierunki podróży. Planuje wyprawy i dba o logistykę oraz bezpieczny przebieg naszych wyjazdów.

Przewodniczka Sabina

Sabina Poulsen
Jedyna polska licencjonowana przewodniczka po Wyspach Owczych. Właścicielka pensjonatu Fjord Cottage. Pasjonatka wspinaczki, turystyki górskiej i gotowania farerskich dań, do czego trzeba – tak jak i do wspinaczki po nadmorskich klifach – żelaznych nerwów. Animatorka życia kulturalnego Polonii, pasjonatka piłki nożnej i morsowania – założycielka klubu Morsy na Wyspach Owczych. Współautorka przewodnika Wyspy Owcze z pierwszej ręki.

Sergiusz Pinkwart

Sergiusz Pinkwart
Z wykształcenia muzyk klasyczny i archeolog śródziemnomorski. Z zawodu i pasji podróżnik, przewodnik, dziennikarz i pisarz, autor ponad 20 książek. Pracował m.in. w Polskim Radiu, Teatrze Muzycznym Roma, Muzeum Narodowym w Warszawie. Jest stałym współpracownikiem miesięcznika National Geographic Traveler. Na Islandii i Wyspach Owczych spędza kilka miesięcy w roku. Współautor przewodnika Wyspy Owcze z pierwszej ręki.

Ola Juczcic

Aleksandra Juczcic
Mgr inż. biotechnologii farmaceutycznej o uprawnieniach pedagogicznych, od 5 lat mieszka w Reykjavíku. Specjalistka od kuchni islandzkiej, autorka bloga Z Archiwum Podróżnika oraz florystka z bagażem pasji humanistycznych. Mistrzyni planowania i logistyki podróży, o Islandii potrafi opowiadać godzinami. Typowy włóczykij, miłośniczka atrakcji alternatywnych, morsowania i wspinaczki lodowcowej.

dominik skurzak afryka

Dominik Skurzak
Wychowany w Afryce fotoreporter, dziennikarz, publicysta i wydawca. Autor National Geographic. Zajmuje się fotografią podróżniczą poruszającą tematykę odmienności kulturowej pomiędzy mieszkańcami Europy, Azji i Afryki. W biurze Africa Point prowadzi nietuzinkowe wyprawy kulturowe na Czarny Ląd. Na naszych wyprawach fotograficznych jest mentorem dla szlifujących swe umiejętności uczestników.

Piotr Juczcic

Piotr Juczcic
Wiking, przewodnik po jaskiniach lodowcowych, pasjonat języka islandzkiego, specjalista od logistyki, wirtuoz muzyczny i mistrz kierownicy. Z nim żadna islandzka droga, bezdroża (czy nawet rzeka) nie będą przeszkodą. Z łatwością pokona nawet najtrudniejszy górski szlak, wejdzie do jaskini, zjedzie do wnętrza wulkanu i z uśmiechem na twarzy wyjdzie z każdej podbramkowej sytuacji.

You don't have permission to register

Warning: Unknown: open(/home/klient.dhosting.pl/magdap/.tmp//sess_8f625107209a6022eee6a5e0429b0654, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/klient.dhosting.pl/magdap/.tmp/) in Unknown on line 0