Warning: session_start(): open(/home/klient.dhosting.pl/magdap/.tmp//sess_d1a892727e8afef9ef53e24f49e89a2e, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/magdap/thebluemermaidtravel.com/public_html/wp-content/plugins/select-tours/post-types/tours/lib/booking-handler.php on line 74

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/klient.dhosting.pl/magdap/thebluemermaidtravel.com/public_html/wp-content/plugins/select-tours/post-types/tours/lib/booking-handler.php:74) in /home/klient.dhosting.pl/magdap/thebluemermaidtravel.com/public_html/wp-content/plugins/select-tours/post-types/tours/lib/booking-handler.php on line 74
Podróże w czasie pandemii COVID-19 – The Blue Mermaid Travel
islandia przewodnik pinkwart

Wyjedź z nami na niezapomnianą wyprawę. Poznawaj świat z autorami National Geographic i specjalistami od Islandii z oficjalnym certyfikatem Iceland Tourism Authority. Daj się poprowadzić naszym przewodnikom – ludziom z pasją i energią, którzy znają swoje destynacje od podszewki.

Najnowsze artykuły

+44 7 448 133 234
+44 7 448 999 884
office@thebluemermaidtravel.com

Bezpieczne podróże w czasie pandemii COVID to nasz priorytet. Ale organizowanie wypraw pod presją i w zmieniających się warunkach to dla nas nic nowego. Wiemy, że w turystyce trzeba mieć zawsze plan A, B i C. Teraz mamy także plany D, E i F.

sergiusz pinkwart islandia
Sergiusz Pinkwart, współwłaściciel i pilot biura The Blue Mermaid Travel.

Podróże w czasie pandemii COVID-19 to wyzwanie dla uczestników i organizatorów wypraw. Na naszych oczach podróżowanie zmieniło się i zapewne już nigdy nie będzie takie samo. W The Blue Mermaid Travel szybko dostosowaliśmy się do tej nowej podróżniczej rzeczywistości, i nawet w sezonie 2020, kiedy większa część świata była niedostępna, z powodzeniem i bezpiecznie realizowaliśmy wycieczki na niezwykle bezpieczną pod względem zagrożenia COVID-19 Islandię. Dziś także na bieżąco obserwujemy zmieniające się przepisy i restrykcje i dopasowujemy się elastycznie do nowej sytuacji. Nie jest to dla nas nic nowego, wszak od lat organizujemy wyjazdy na Islandię, gdzie ziemia drży, a wulkany są wyjątkowo aktywne, dlatego organizacja wycieczek w tej części globu wymaga doświadczenia, elastyczności i odporności na stres. Wiemy, że w turystyce trzeba mieć zawsze plan A, B i C. Teraz mamy także plany D, E i F. Jak zawsze stawiamy na bezpieczeństwo i otwartą komunikację z Wami. Dlatego zawczasu dowiecie się, co się dzieje, jak zmieniają się przepisy i jak w danej sytuacji działamy. My przedstawimy wszystkie za i przeciw, a ostateczną decyzję podejmiemy wspólnie. Nasze kierunki – Islandia, Wyspy Owcze i Grenlandia należą do najbezpieczniejszych na świecie jeśli chodzi o liczbę zakażeń COVID-19. W skali Europy czy świata to absolutna oaza spokoju, a wyjątkowo niska gęstość zaludnienia w każdym z tych miejsc powoduje, że na wyprawie będziemy w naturalny sposób zachowywać znacznie większy dystans społeczny niż na co dzień.

Jak wyglądają nasze podróże w czasach COVID-19?

 • Śledzimy na bieżąco komunikaty z ministerstw zdrowia poszczególnych krajów i jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi partnerami na miejscu.
 • Przekazujemy najświeższe informacje naszym Uczestnikom i odpowiadamy na pytania – mailowo, telefonicznie lub na przedwyjazdowych spotkaniach organizowanych przez aplikację Zoom.
 • Do standardowego Listu Pilota, który wysyłamy do każdego z naszych Uczestników przed wyprawą (informacje o destynacji, lokalne zwyczaje, pogoda, odpowiednia odzież czy sprzęt) dołączamy informacje o aktualnych obowiązujących przepisach dotyczących przeciwdziałania epidemii w kraju, do którego się wybieramy.
 • Zachęcamy naszych Uczestników do zrobienia testu na COVID-19 przed wyjazdem z Polski.
 • Podróżujemy w bezpiecznych, małych grupach, maksymalnie do 7 osób.
 • Szukamy połączeń lotniczych z możliwie najmniejszą liczbą przesiadek.
 • Kiedy tylko jest to możliwe, korzystamy z prywatnego transportu i własnej floty samochodów i busów.
 • W naszych środkach transportu zapewniamy dostęp do płynów odkażających dłonie.
 • Zachęcamy do używania maseczek, jeśli to możliwe.
 • Unikamy dużych skupisk ludzkich oraz tłocznych miejsc (to nie jest jakoś szczególnie trudne na Islandii, Grenlandii czy Wyspach Owczych)
 • Wybieramy dobre i sprawdzone hotele, które przestrzegają reżimu sanitarnego.
 • Zapewniamy noclegi w pokojach maksymalnie dwuosobowych, a jednocześnie dajemy naszym Uczestnikom możliwość rezerwacji pokoi jednoosobowych.
 • Nasi piloci i przewodnicy przechodzą regularnie testy na COVID-19.
You don't have permission to register

Warning: Unknown: open(/home/klient.dhosting.pl/magdap/.tmp//sess_d1a892727e8afef9ef53e24f49e89a2e, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/klient.dhosting.pl/magdap/.tmp/) in Unknown on line 0